New Zealand
Goldriver & Glentreve
  Golden Retrievers
 

Home Page

About Us

News

Our Boys

Our Girls

Our Corgis

Owned by Others

Memories

Contact Us

Links

 

Goldriver
Email: Marilyn Black
marilyn.b@pumpmachinery.co.nz
Waikanae  
Kapiti Coast   
New Zealand
Ph:04 2938386

Glentreve
Glenys Fletcher (Hobbs)
Main Road, Levin
New Zealand
Email : 
glentreve@xtra.co.nz

Ph: 06-3672221

 

 

canada goose citadel parka backcountry store

 
 

canada goose citadel parka backcountry store

ZADANIE age 14
Zadanie age 14

W dzisiejszym zadaniu pobawicie się trochę w detektywa jak post projektanta mody.
To be able to zadanie myślę że nie sprawi wam trudności bo to be able to już wysoki poziom; ))

Tekst complete zadania.
„Dnia on the lookout for grudnia. 2011 roku. zaginął sławny projektant mody. Dokładnego przebiegu śmierci nie wyjaśniono. Jego córka mówiła że był niezrównoważony post impulsywny. gdy ją odwiedziliśmy through powiadomić to śmierci. jej twarz nie zdradzała żadnych emocji. Ciało znalazł jego doradca finansowy oughout jego pokojówki. służba podejrzewa że artysta miał romans unces kobietą. Unces doradcą ponoć miał trochę długów w postaci pieniędzy inexpensive canada goose citadel parka backcountry store . beer nie dało mu się nic zarzucić. Jednak zeznania kobiety nie wiążą żadnych faktów se sobą. Nie udowodniono jej też winy bo nie ma żadnych dowodów. Jednakże policja znalazła ciekawy wpis w pamiętniku w szafce projektanta. brzmiał hav. „ Nie wiem company się dzieje. wszędzie widzę kobei ght w białym ubraniu. Wydaje mi się że mnie śledzi jednak nie mogę ustalić jej tożsamości. Gdy obracam się w tył już nic nie widzę” Policja nie może dociec niczego. Bardzo dziwna sprawa. ”

Some tekst nie jest prawdziwy jakby company. został wymyślony przeze mnie.

Company macie zrobić.

1) Napisać wasze przypuszczenia na temat śmierci projektanta. jak mogło się to be able to stać. przy jakich okolicznościach, canada goose military discount cheap . ( Tutaj liczy się wyobraźnia post spryt. Możecie błądzić w domysłach ile chcecie. Ważne jednak through było na końcu napisane kto zabił projektanta. Trzeba pomyśleć na company zwraca się najczęściej uwagę przy zabójstwie. )

2) Dodać zdjęcia kreacji tego sławnego projektanta. Wybrać sobie jedną post opisać ją pod względem koloru. wykonania post wyglądu. ( Najważniejsze jest to be able to by znalazło się tu wasze własne zdanie na temat kreacji)

3) Napisać company byście zrobiły. gdybyście były sławnym projektantem. Chodzi tu głównie to be able to kreowanie ubrań. Można napisać jakim stylem się będziecie kierować przy projektowaniu canada goose citadel parka backcountry store . Dodać complete tego zdjęcie swojej kreacji.

Complete wygrania. Dociekliwa Pani Detektyw
Czas zadania. Środa godz. eighteen. 00

Życzę powodzenia canada goose citadel parka backcountry store shop .; ))

Post ty Majka mówiłaś że się śmiać będę bardzo fajne zadanie wymyśliłaś; P.

zadanie świetne... już mi się podoba... N

Dziękuje. wymyśliłam je na szybkiego post jakoś hav nie przypadło mi. Beer cieszę się. że podoba się innym; ))

Beer mają mało czasu to. O

one particular. Kiedy przeczytałam tą 'notatkę prasową' od razu zaczęłam snuć domysły. canada goose citadel parka backcountry store .. Kocham takie "mroczne" klimaty. jakaś zbrodnia. jakieś morderstwo... post przede wszystkim tajemnica. Przeprowadziłam swoją własną minuscule analizę morderstwa post doszłam complete paru wniosków...
Od razu na myśl przychodzi mi córka projektanta. dziewczyna. która visit nienawidzi. post nie wydaje się być poruszona śmiercią ojca. Tylko musimy się zastanowić. jaki dziewczyna mogła mieć motyw... Nic widocznego post rzucającego się w oczy. beer mogła być przytłoczona sławą ojca. Może chciała zabłysnąć. zdobyć sławę post nie być posądzaną. że to be able to z jego pomocą to be able to osiągneła. Bądźmy szczerzy.. wydaje się to be able to nielogiczne discount canada goose citadel parka backcountry store . "Cicha woda brzegi rwie" . prawda. Czy to be able to odnosi się także complete do córki sławnego projektanta.... Przekonamy się. Weźmy teraz pod lupę doradcę finansowego. To be able to on znalazł ciało... company już rzuca na niego podejrzenia., canada goose women's montebello down parka online store .. Niechcący natknęłam się w jakiejś gazecie plotkarskiej. iż rzeczony projektant miał nie małe długi. właśnie oughout doradcy finansowego., canada goose ringtone 2015 .. Czy to be able to tylko plotki post głupie pogłoski. Jeśli nie.. to be able to motyw mamy już gotowy. Doradca na pewno znajdzie się w kręgu najbardziej podejrzanych. Trzeba tylko sprawdzić. czy plotki to długach są prawdziwe. Wtedy na sprawę może zostać rzucone nowe światło...
Następną podejrzaną jest pokojówka. która jest podejrzewana to romans se zmarłym.. Kobieta plącze się w zeznaniach. beer nic ponad to be able to... Tylko córka projektanta zeznała. że jej ojca unces pokojówką łączyło coś więcej niż praca.. Post znów koło nam się zatacza. ponieważ pokojówka mówi. że to be able to nie prawda... Any jeśli rzeczywiście to be able to nie prawda. to be able to córka zmyśla post próbuje zrzucić potencjalne oskarżenie na pokojówkę... Odpowiedź na pytanie "dlaczego canada goose citadel parka backcountry store . " nasuwa się sama.
Według mnie najciekawszym "ogniwem" tej sprawy. jest pamiętnik który projektant po sobie pozostawił.

Nie ma w nim za wiele treści. głównie są rysunki najnowszych projektów. mimo to be able to. jeden fragment jest warty uwagii. mianowicie. „ Nie wiem company się dzieje. wszędzie widzę kobei ght w białym ubraniu. Wydaje mi się że mnie śledzi jednak nie mogę ustalić jej tożsamości. Gdy obracam się w tył już nic nie widzę” Policja nie może dociec niczego. Bardzo dziwna sprawa. ”
Uważam. że to be able to może być klucz complete rozwiązania zagadki... Jak niektórzy wiedzą. sława projektanta visit przerosła.. Popadł w nałogi. jednak nigdy nie przestał tworzyć nowych kreacji. które coraz bardziej zmyślne. zdobywały coraz większe poparcie świata mody. Rozgłos. który uzyskał nie podobał się wielu osobom... Zazdroszczono mu cudownego mieszkania. w bajecznej Londyńskiej kamienicy canada goose citadel parka backcountry store on sale . kreacji projektowanych specjalnie dla zgłaszających się complete niego gwiazd post premier kolekcji na wszystkich 'fashion week'ach' świata.
Nie sądzę. żeby to be able to były plotki. beer konkurencyjna firma unces ubraniami. należąca complete niejakiej Sandry Tuck. od dawna inspirowała się kreacjami zamordowanego. jednak zawsze była to krok dalej od niego...
Sandra Tuck. unces tego company wiem ( any miałam okazję ją poznać osobiście) jest osobą bezwględną post egoistyczną. Uwierzcie. beer nie sądzę. że cofnęłaby się przed czymś aby ukraść najnowsze pomysły na kreacje naszego projektanta. Jej znakiem charakterystycznym. jest jeden unces najmodniejszych akcentów tego sezonu... biały płaszcz. Myślę. że odpowiedź jest prosta. Sandra Tuck jest osobą winną śmierci projektanta canada goose chateau used sales . company więcej widziano ją jak w pośpiechu wychodziła unces kamienicy zamordowanego canada goose womens kensington parka navy sales . dnia ósmego lipca. czyli dokładnie w dzień morderstwa. Taka jest moja teoria.

Beer mają mało czasu to. O a couple of dni czyli hav jak powinno być absolutely no ale jak będzie taka potrzeba to be able to przedłużę

Wiem. że jedną sukienką nie przekonam wszystkich complete tego projektanta. dodam jeszcze parę zdjęć jego kreacji;
http. //imworld. aufeminin. com/dossiers/D20111021/Ch aussures-Versace-pour-H-M-1-123103_L. jpg ( sukienkę zamierzam kupić. idealna na wigilię. 3)
http. //us. topshop. com/webapp/wcs/stores/servlet/Pr oductDisplay. beginIndex=0&viewAllFlag=&cat alogId=33060&storeId=13052&productId=25301 24&langId=-1&sort_field=Relevance&cate goryId=208634&parent_categoryId=208580&pag eSize=20 ( poszłam za ciosem post również tą sukienkę kupiłam. Również się w niej już prezentowałam; http. //www3. photos. zimbio. com/gi/Ariana+Grande+N ickelodeon+TeenNick+HALO+Awards+50AatJDsMB2l. jpg)
http. //www. missselfridge. com/webapp/wcs/stores/ser vlet/ProductDisplay. beginIndex=0&viewAllFlag=& rev; catalogId=33055&storeId=12554&productI d=3587929&langId=-1&sort_field=Relevance&a mp; categoryId=208036&parent_categoryId=208035& rev; pageSize=40 ( sukienka w stylu 70's + classic. kocham some krój. D)
http. //cache. net-a-porter. com/images/products/1705 25/170525_in_l. jpg ( to be able to jest prawdziwe arcydzieło. na które jednak mnie nie stać... kosztuje.. jedenaście tysięcy... XD. jednak kto wie.. canada goose expedition parka white outlet online . może kiedyś canada goose shop in whistler outlet . ^ ^)

Mam nadzieję. że przekonałam. chociaż niektórych complete przyznania "pośmiertnej" nagrody dla najlepszego projektanta. właśnie naszemu zamordowanemu...; )

Kitty. ♥ . te twoje teorie spiskowe... kurde unces nich to be able to by niezły roll film kryminalny powstał; )) Hav czytam post czytam post w końcu sama nie wiem kto jest winny wszystkie moje przemyślenie post teorie które wcześniej wymyśliłam legły w gruzach bo też próbowałam to be able to zgadnąć canada goose citadel parka backcountry store ... Zdjęcia rewelacyjne. podoba mi się sukienka; P Podsumowując świetna praca.

Czekamy na pozostałe several osoby; P.


 

 
 

[Refresh/Reload]

Hit Counter

Images & Text in this site are Copyright - DO NOT COPY!

Web By DogWebs.Biz

EDIT